kariera

aktualnie poszukujemy

Przedstawiciel handlowy

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów (firmy, gospodarstwa rolne)
  • Realizacja planów sprzedażowych (sprzedaz bezpośrednia środków ochrony roślin oraz nawozów)
  • Skup/sprzedaż płodów rolnych
  • Fachowe doradztwo w zakresie uprawy, nawożenia i ochrony roślin
  • Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami stałymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży rolnej (minimum rok)
  • znajomość rynku lokalnego (kontakty z firmami oraz klientami indywidualnymi – gospodarstwa rolne)
  • wiedza z zakresu uprawy, ochrony i nawożenia roślin
  • wykształcenie min. średnie mile widziane rolnicze
  • skuteczność w działaniach handlowych, orientacja na Klienta
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatkowe premie od sprzedaży)
  • praca w młodym, ambitnym zespole
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży rolnej
  • narzędzia niezbędne do pracy (samochód, telefon, laptop)

Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy:

info@rudnikagro.pl z dopiskiem w tytule „ Przedstawiciel handlowy”

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

aktualne promocje

Zamknij