Regulamin


REGULAMIN BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez Rudnikagro Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością z siedzibą w Szczecinie, ul. Pomorska 53, 70-812 Szczecin, na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer, telefon lub inne urządzenie multimedialne z dostępem do Internetu, przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

3. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o wydarzeniach, nowościach i promocjach Rudnikagro Sp. z o.o., poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez spółkę treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

4. Zarejestrowanie się w Bazie przez Subskrybenta stanowi wyrażenie przez Subskrybenta zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5. Powierzone adresy e-mail i dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim.

6. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link "wypisz się" znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych i podanie poprawnego, znajdującego się w bazie newslettera adresu e-mail.

7. Usunięcie konta pocztowego Subskrybenta z bazy adresowej następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację. W przypadku niepowodzenia operacji usunięcia konta z powodu braku podanego konta w bazie odbiorców (podanie celem wypisania błędnego adresu e-mail, aliasu itp.) zostanie wyświetlony komunikat umożliwiający podjęcie bezpośredniego kontaktu z Administratorem.

8. Rudnikagro Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością zastrzega sobie prawo do:

a. wysyłania za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2013r., poz. 1422 z późn. zm.) na konto e-mail Użytkownika,

b. czasowego wyłączania usługi newslettera, jeżeli będzie to niezbędne ze względów technicznych (np. konserwacja, modyfikacje lub naprawa systemu),

c. zmian w regulaminie bez konieczności informowania użytkowników.

d. całkowitego zaprzestania świadczenia usługi w ramach newslettera, bez podania przyczyny.

e. usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, prowadzi działalność konkurencyjną wobec Rudnikagro Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników.

f. wysyłania newslettera wybranym użytkownikom na podstawie zautomatyzowanego profilowania.

aktualne promocje


Uwaga, ta strona używa COOKIES.

Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące COOKIES w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Zamknij

newsletter

Chcąc być na bieżąco z naszą ofertą zapisz się do newslettera.